Zadzwoń
533 77 11 99
Odwiedź nas osobiście
ul. PCK 26a
44-210 Rybnik

Na zlecenie Klienta uzyskamy pozwolenie na budowę i przeprowadzimy proces budowy wybranego domu
lub innego obiektu budowlanego zgodnie ze zleceniem Klienta.

Jejkowice ZA KOLEJĄ POD LASEM Rolna
5191 m2 Cena 69 000 zł
13 zł/m2

Działki położone w gminie Jejkowice. Gmina znajduje się w odległości 5 km od miasta Rybnika. Działki w pięknej zielonej okolicy. Tereny rekreacyjne z atrakcyjnie wytyczonymi ścieżkami rowerowymi. Miejsca idealne dla osób z pasją np.: jeździectwo, hodowla koni, ogródki działkowe. Działki posiadają dostęp do publicznej drogi asfaltowej. W sąsiedztwie znajduje się luźna zabudowa domów jednorodzinnych. 

GORZYCZKI SKRZYŻOWANIE ULIC SPACEROWEJ I KOPALNIANEJ Budowlana
817 m2 Cena 47 000 zł
58 zł/m2

6 działek z szybkim dojazdem do autostrady A1 (Katowice Ostrava), położna w gminie Gorzyczki graniczącej z Czechami.

Gorzyczki leżą na krawędzi Wyżyny Śląskiej i Doliny Nadodrzańskiej z widokiem na Beskid Śląski, Bramę Morawską i Dolinę Odry. Dolina Odry (gdzie przy jej rozlewiskach powstały ośrodki wypoczynkowe), rzeka Olza, jeziora z groblami w otoczeniu zieleni, a także tereny leśne.

Jejkowice ZA KOLEJĄ Rolna
23 169 m2 Cena 579 000 zł
25 zł/m2

Działki położone w gminie Jejkowice. Gmina znajduje się w odległości 5 km od miasta Rybnika. Działki w pięknej zielonej okolicy. Miejsca idealne dla osób z pasją np.: jeździectwo, hodowla koni, ogródki działkowe. Działki posiadają dostęp do publicznej drogi asfaltowej, obok działki znajduje się sieć wodociągowa oraz prąd. W sąsiedztwie znajduje się luźna zabudowa domów jednorodzinnych.